MOTOSİKLETicon
TEFLONLU MOTORSİKLET ZİNCİR YAĞLAMA
Motorsiklet ve bisiklet zincirlerini korur. İçeriğinde TEFLON içerir. Mükemmel tutuş sağlar. Performans motorsikletlerinde dahi kullanılabilir. Aşınmaya dayanımlı Hava şartlarına dayanımlı ve nem atıcıdır. Motosiklet zincirleri, yaprak yaylar, menteşeler, eklemler, yataklar, vs için uzun süreli yağlama sağlar. Silikonsuzdur.

MOTORSİKLET KASK İÇİ TEMİZLEME
Motorsiklet kasklarının iç temizliği için geliştirilmiştir. Yeni nesil formülü ile kask içinde oluşan ter, cilt yağı, kir gibi lekelerin temizliğinde kullanılır. Bakteri kaynaklı kötü kokuları gidermeye yardımcı olur.

MOTORSİKLET KASK CAMI TEMİZLEME
Motorsiklet kasklarının temizliği için geliştirilmiştir. Sürüş esnasında kask camına yapışan yağ, is, haşerat lekelerini temizliğinde, iç yüzey temizliğinde camda buğu bırakmadan güvenle kullanılır. Net görüşü temin etmeye yardımcı olur.

MOTORSİKLET ZİNCİR TEMİZLEME
Hızlı etkili, kalıcı olmayan, endüstriyel yağ ve gres çözücü sprey. Tüm metal ve alaşımlarına uygundur. Tüm kir ve yağ diğer katranlaşmış endüstriyel kalıntıları çözer. Kalıntı bırakmaz. Rulman kayar yatak, menteşe, motorsiklet ve sanayi zincirleri üzerinde ki yağ, gres ve katranlaşmış kirlerin temizlenmesinde kullanılır.