e Haberler | Burtech Kimya
HABERLERicon
Markamızı, otomotiv sektörünün önde gelen isimlerinin katıldığı 23-26 tarihleri arasında TÜYAP ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşen Automechanika İstanbul 2024 Fuarı’nda temsil etmekten gurur duyduk!

Ziyaretçilerimizin yoğun ilgisiyle başlayan Automechanika İstanbul 2024’te unutulmaz bir fuar deneyimi daha yaşadık. Ekip arkadaşlarımızın özverili çalışmaları ile ürünlerimizi ve markamızı müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve ziyaretçilerimize tanıtma fırsatı bulduğumuz için çok şanslıyız!

Burtech Kimya olarak, fuarın son gününe kadar yaşattığınız yoğun ilgi ve heyecan için çok teşekkür ederiz!

Gelecek fuarlarda görüşmek üzere!
Burtech Kimya olarak yine harika bir fuara imza attık. Hırdavat sektörünün önde gelen markalarına ev sahipliği yapan 7. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı yoğun ilgi gördü. 24-27 Ağustos tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi'nde gerçekleşen fuarda tüm paydaşlar, yeni teknolojiler ve gelişmelerden haberdar olma şansını yakaladı.

Hırdavat Sektöründe Yenilik ve Kalite

Burtech Kimya Ailesi olarak fuar boyunca iş ortaklarımızı misafir etmekten büyük mutluluk duyduk ve yeni müşterilerle tanışma fırsatı bulduk. Kalite önceliğimizden ödün vermeden büyüyen markamızın yeni ürünleri dikkat çekti.

Yoğun İlgi ve Destek İçin Teşekkürler

Hırdavat sektörü ülkemizde gelişen sektörlerden biri ve bu durum fuara da yansıdı. Burtech Kimya olarak %100 yerli sermaye ile özellikle ihracat yatırımlarına öncelik veriyoruz ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Fuarda yurt dışından gelen konuklarımızla yeni projelerimizi de bu kapsamda değerlendirme fırsatı bulduk. Fuar boyunca bizi yalnız bırakmayan tüm paydaşlarımıza sonsuz teşekkür ediyoruz. Seneye yeniden buluşmak dileğiyle.
Burtech Kimya olarak 8-11 Haziran tarihleri arasında Automechanika İstanbul Fuarı’nda ki yerimizi aldık!
Özenle hazırlandığımız fuarda standımızı ziyaret eden misafirlerimiz ile birlikte dört gün boyunca iletişimimizi artırarak değerli anlar paylaştık.
Sizlerin desteği ve tüm çalışanlarımızın gücü ile başarı dolu yarınlara ilerlemeyi hedefliyoruz. Yoğun ilgi ve katılım sayesinde keyifli bir fuar dönemi geçirmemizi sağlayan tüm ziyaretçilerimize ve paydaşlarımıza teşekkür ederiz. Yeni fuar ve etkinliklerde görüşmek üzere.
Burtech olarak ilk günden itibaren sürekli geliştik, büyüdük. Hem ürün çeşidi hem de bayi anlaşmaları açısından sürekli yeni adımlar atıyoruz. İhracat konusunda yeni hedefleri belirlemek için tüm yurt dışı bayilerimizle Mardin’de buluştuk.

Düzenlediğimiz bu geziye katılan değerli bayilerimiz bize müşteri taleplerini ilettiler. Otomotiv ve hırdavat gruplarındaki tüm profesyonel kadromuz ürünlerimiz ile ilgili yeni bilgilendirmeleri yaptılar.

Hem ekibimiz hem de bayilerimiz eğlenceli bu gezi esnasında Burtech Markasını daha da yukarıları taşımak adına fikirler geliştirdiler. Burtech değerli iş ortakları ve işinde uzman kadrosu ile büyüyor, gelişiyor. Tüm misafirlerimize gezimize katıldıkları için teşekkür ederiz.
6. Uluslararası İstanbul Hırdavat Fuarı’nı geride bıraktık. Biz de Burtech Kimya olarak biz de 15-18 tarihlerinde gerçekleşen fuardaydık.

İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen 2022 Uluslararası Hırdavat Fuarı, bu sene de büyük ilgiyle karşılandı. Fuarda Burtech standına da ilgi yoğundu. Standımızı ziyaret eden tüm katılımcılara ve iş ortaklarımıza değerli ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

Birlikte üretmeye ve büyümeye devam edeceğiz. Önümüzdeki fuar ve etkinliklerde tekrar görüşmek üzere!
Burtech Kimya olarak, 2-5 Haziran tarihlerinde Automechanika İstanbul Fuarı’nda yerimizi aldık!
Alman kalitesiyle Burtech ürünleri tüketiciye ulaştıran Caldini Kimya'nın standında ziyaretçilerle buluştuğumuz fuarda, yoğun katılım ve ilgiyle karşılaşmaktan mutluyuz. Burtech kalitesini sizinle buluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz. Tüm ziyaretçilere ve iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.
Burtech Kimya olarak 2021 yılına büyük hedeflerle girdik ve ürün ailemizi geliştirmeye karar verdik. Katkı grubumuza Dizel Yakıt Katkısı, Benzin Yakıt Katkısı, Dizel Yakıt Antifrizi ve Yağ Katkısı ürünlerimizi ekledik. Uzman ekibimizle her gün çalışıyor, araştırıyor ve üretmeye devam ediyoruz. 12 farklı ürün kategorimizi güncelleyecek ve siz saygıdeğer Burtech Ailesini haberdar edeceğiz. Bizi web sitemizin yanı sıra sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.