HAKKIMIZDAicon
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
CLN KİMYA Alman kalitesiyle BURTECH ürünlerini sizinle buluşturuyor. Otomotiv, Hırdavat, Teknik Hırdavat ve Endüstriyel kanallarındaki Aerosol ve Teknik ürünlerde çözüm ortağı olan kalitesi yüksek ürünleri hem Türkiye’de hem de farklı bir çok ülkede kullanıcılarının hizmetine sunuyoruz. İnsana yatırım, bayiler ile ikili ilişkileri ön planda tutarak iş hacmini arttırmaya yönelik hareket etmek ana kaidemizdir. BURTECH çeşitlilik açısından en geniş ürün gamına sahip, inovasyon yaratan bir ürünleriyle “ALWAYS THE BEST” sloganıyla müşterilerin beğenisine sunuluyor. CLN Kimya olarak müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Bu yüzden Burtech'in ürünlerindeki kaliteyi her zaman ön planda tutması da anlayışımızı yansıtıyor. Siz iş ortaklarımıza her zaman en iyiyi sunarak, kendimizi devamlı yenileyerek Türkiye’de teknik ürünlerde kolay ulaşılan ve akla gelen ilk marka olmak en büyük önceliğimiz. Saygılarımızla.
VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ
Sektöründe global bazda lider, sürdürülebilir ve yüksek performanslı inovatif ürünler üreten, sektöründe farklılıklar yaratan, kalıcı bir firma olmak.
MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ
Şirketin süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet ve üretim alanlarına iyi odaklanıp, kaliteli ürün üretiminden asla taviz vermeden, başarı yönlü ve insan odaklı, çevreye önem veren, tasarrufa yönelik, yenilenebilir, geleceğe umut veren ve toplum için değer yaratan bir firma olmaktır.