HAKKIMIZDAicon
HAKKIMIZDA
HAKKIMIZDA
BURTECH markası Otomotiv, Hırdavat, Teknik Hırdavat ve Endüstriyel kanallarındaki Aerosol ve Teknik ürünlerde çözüm ortağı olan kalitesi yüksek ürünleri Türkiye'de iç pazarda ve ihracatta bir çok ülkede kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. İnsana yatırım, bayiler ile ikili ilişkileri ön planda tutarak iş hacmini arttırmaya yönelik hareket etmek ana kaidemizdir. BURTECH, Türkiye'de kendi fabrikasında üretilen, çeşitlilik açısından en geniş ürün gamına sahip, inovasyon yaratan bir markadır. "ALWAYS THE BEST" sloganımız ürünlerimizdeki kaliteyi her zaman ön planda tutan anlayışımızı yansıtmaktadır. Siz iş ortaklarımıza her zaman en iyiyi sunarak, kendimizi devamlı yenileyerek Türkiye'de teknik ürünlerde kolay ulaşılan ve asla gelen ilk marka olmak.
VİZYONUMUZ
VİZYONUMUZ
Sektöründe global bazda lider, sürdürülebilir ve yüksek performanslı inovatif ürünler üreten, sektöründe farklılıklar yaratan, kalıcı bir firma olmak.
MİSYONUMUZ
MİSYONUMUZ
Şirketin süregelen değerlerine bağlı kalarak, faaliyet ve üretim alanlarına iyi odaklanıp, kaliteli ürün üretiminden asla taviz vermeden, başarı yönlü ve insan odaklı, çevreye önem veren, tasarrufa yönelik, yenilenebilir, geleceğe umut veren ve toplum için değer yaratan bir firma olmaktır.