GRESLERicon
ŞEFFAF SIVI GRES
Çok amaçlı yağlama spreyidir. Bileşiminde hızlı penetre olan ve yüzeyde tutunan özel yağ ve katkıları mevcuttur. Endüstriyel bir çok alanda, ayrıca evde ve işyerlerinde yağlama gerektiren tüm yüzeylerde güvenle kullanılır.

FORKLİFT VE İŞ MAKİNALARI ZİNCİR SPREYİ
Soğuk ve sıcağa dayanıklı bir, ağır dinamik yüklerde çalışabilen yüksek vasıflı gres yağlayıcıdır. Zincirli ve sürgülü mekanizmalarda kullanılır. Forklift ve istifleme makinalarda çalışan aksam zincir ve dişililerinde yağlama için özel olarak tasarlanmıştır. -40°C ile +200°C arasında çalışabilir. Damlama ve akma yapmaz, yüzeylere tutunma özelliği yüksektir, korozyonu engeller, nem ve suyu itici özelliği vardır.

ZİNCİR VE HALAT YAĞLAMA
Soğuk ve sıcağa dayanıklı, ağır dinamik yüklerde çalışabilen yüksek vasıflı gres yağlayıcıdır. Zincirli ve sürgülü mekanizmalarda kullanılır. Çalışan makinalarda da kullanılabilir. İyi sürtünme özelliğine sahiptir. Ayrıca tel ve halatlı (asansörler gibi) konstrüksiyonlarda yağlamanın yanı sıra, koruyucu etki yapar. Motorsikletlerde kullanılan zincirler içinde uygundur. Zincirler, zincir dişlileri, kapı menteşeleri, raylar, bilyalı yataklar, segmanlar, O ve X ringler, tel halatlar ve her çeşit dinamik mafsalların içten ve dıştan yağlanmasında uzun zaman tesirlidir. -40°C ile +200°C arasında çalışabilir. Damlama yapmaz, yüzeylere tutunma özelliği yüksektir, korozyonu engeller, nem ve suyu itici özelliği vardır.

SİLAH BAKIM VE YAĞLAMA
Sadece yağlayıcı sprey yağlamayı gerçekleştirir. Periyodik bakım süresini uzatır. Nemi ve suyu kovduğundan, pas önleyici olarak da işlev görür. İçeriğinde mühimmatın kapsülünü bozacak herhangi bir hammadde bulunmaz. Kısacası, temizleyici, yağlayıcı ve koruyucu spreydir.

KONTAK TEMİZLEME (YAĞLI)
Çabuk emilerek her türlü mekanik ve elektrikli parçayı temizler, yağlar ve korur. Elektriksel iletkenliği arttırır, sürtünme ve aşınmayı azaltır. Nem, pas ve korozyon gibi dış etkilere karşı direnç sağlar. Ev aletleri, bahçe teçhizatı, araba kapı ve bagaj kilitleri, araba far tutucuları, fişleri ve fermuarları menteşeler, kilitler, ve evdeki perde raylarında da kullanılabilir. Ayrıca bisiklet zincir ve viteslerinde de güvenle kullanılır.

SİLİKON
Silikon bazlı yağlayıcı sprey. Araç kapı fitilleri, kapı menteşeleri, ambar kapakları, tekstil makinaları (dikiş iğneleri dahil), konveyörlerde, motor yataklarında ve bunun gibi Silikon kullanmaya uygun tüm yüzeylerde kullanılır.

DELME KESME YAĞI
Özel yüksek kayganlık etkisiyle daha büyük kesim hızı, daha yüksek çalışma süreleri sağlar. Makina parçalarının, işlenmiş ve yarı işlenmiş malzemelerin, koruma yağı olarak da kullanılabilir.Paslanmaz çelikte, alaşımlı çelikte, saf metallerde ve ametallerde çok iyi sonuçlar verir. Delme, diş açma, diş düzeltme, frezeleme, oyma ve torna işleri gibi birçok işlem için uygundur. Talaşların birbirine yapışmasını önler ve çok iyi dağılma özelliği ile rahat çalışma imkanı sağlar.

EMNİYET KEMERİ YAĞLAYICI
Emniyet kemerlerini yağlayarak rahat kullanılmasını sağlar. Kıyafetlerde iz bırakmaz. Emniyet kemerlerinin bakımını sağlar. Kemerlerin eskimesini engeller, gıcırtıları keser ve parlaklık kazandırır. Reçineleşme ve yapışma yapmaz. Emniyet kemerinin sertleşmesini engeller. Antistatik özelliği ile tozlanmayı geciktirir.

KORUYUCU YAĞLAYICI SPREY
Temizler, yağlar, korur, kalıntıları, yapışkanları çözerek, aşırı zor lekeleri gevşetir. Pastan dolayı sıkışan parçaları çözer. Paslı yüzeylere derinlemesine nüfuz ederek, gevşemelerini sağlar. Kolayca nüfuz eder. Yüzeylere çok iyi bir şekilde yayılır ve tutunur. En dar ve sıkışık yerlere nüfuz ederek yüzeyi dış etmenlere karşı korur. Su ve nemi uzaklaştırır. Otomotiv ve gemi sanayinde, elektrik kontaklarında, motorlarda suyun ve nemin istenmediği yerlerde mükemmel bir su itici olarak kullanılır. Korozyona karşı korur. Gıcırtı seslerini ortadan kaldırarak uzun bir süre sessiz çalışmalarını sağlar.