KATKIicon
DİZEL ENJEKTÖR VE YAKIT SİSTEM TEMİZLEME
Yağlama geliştirici ve temizleyici katıklar ile formüle edilen bu ürün, özellikle yüksek basınçlı ve düşük kükürtlü yakıt kullanan Common Rail ve Pompa Enjeksiyonlu araçlarda aşınmayı önlemek üzere geliştirilmiştir. Enjektörleri temizler ve hassas püskürtme sağlar. Ateşleme verimini arttırarak egzoz emisyonunu iyileştirir, ilk çalıştırmada duman ve koku oluşumunu azaltır. Yakıt sistemini ve yanma odasını temiz tutar, kir oluşumunu önler. Enjektörleri temiz tutarak yanma verimini arttırır, yakıt tüketimini azaltır ve motor performansını arttırır.Enjektör memelerinin kirlenmesini ve uygunsuz püskürtmeyi önler.Düşük kükürtlü dizel yakıtların yağlama özelliğini arttırır ve yakıt pompasında aşınmaya karşı koruma sağlar. Dizel yakıtın Setan sayısını arttırır, kolay yanma sağlar. Antioksidan içeriği ile korozyon oluşumunu engeller. Turbo ve Katalitik Konvertörlü araçlar için kullanımı uygundur.

BENZİN ENJEKTÖR VE YAKIT SİSTEM TEMİZLEME
Emiş ve yanma sisteminde tipik kirlenmeleri ve kurumları temizlemek için özel katkı kombinasyonu. Güçlü temizlik etkisi sayesinde katalitik konvertör temizlenir ve zararlı madde emisyonu azalır. Emiş sisteminde ve yanma bölgesinde sıklıkla rastlanan reçine içeren ve sert kurumları temizler. Benzinli motorların ve kat. konvertör sisteminin çalısma emniyetini yükseltir. Emiş bölgesinde, gaz kelebeği bölgesinde, yanma odasında ve katalitik sistemde kiri ve kurumu temizler ve böylece düzensiz motor çalısmasını ve yüksek emisyon degerlerini önler. Benzin Sistem Temizleyici sıvısının her kontrolde kullanılması önerilir. Emisyon değerleri yüksek çıktıgında sorun çözücü olarak da kullanılabilir.

KARBON TEMİZLEME DİZEL YAKIT KATKISI
Yakıttaki jelleşmeyi ve donmayı engeller. Soğukta motorun daha kolay çalışmasını temin eder. Yakıtta daha iyi yanma sağlar. Motor gücünü artırır ve tasarruf sağlar. Kalıntıları temizler, motordaki güç kaybını azaltır. Bakım giderlerini azaltır. Ekzos dumanını ve kirliliği azaltır.
Kullanım Alanları: Mazotla çalışan turbo, comonrail, t comonrail ve atmosferik tüm araçlarda kullanılabilir.
Uygulama: 45–60 lt yakıt için (320 ml.) Bir şişe kullanınız. Yakıt miktarına göre ilave edeceğiniz katkı miktarını yukarıda orana göre ayarlayınız. Katalizatöre zarar vermez.

KARBON TEMİZLEME BENZİN YAKIT KATKISI
Yakıtın iyi yanmasını sağlar. Oktanı artırır. Rölantiyi düzenler. Motorun soğukta çalışmasını kolaylaştırır. Yakıt tüketimini düşürür. Egzoz dumanını ve kirliliği azaltır.
Kullanım Alanları: Benzinle çalışan enjeksiyonlu ve karbüratörlü tüm araçlarda kullanılabilir.
Uygulama: 45–60 lt yakıt için (300 ml.) Bir şişe kullanınız. Daha fazla katık kullanmak istediğinizde yakıt miktarına göre katık miktarını ayarlayınız. Katalizatöre zarar vermez.

DİZEL YAKIT KATKISI
Enjektörler, silindir duvarları ve pistonlardaki karbon birikimlerini yok etmeye yardımcı olur. Enjektörleri ve enjeksiyon pompasını temiz tutar. Yakıtın yanmasını düzenleyerek motorun verimli çalışmasını sağlar. Yakıtın içinde oluşmuş suyu absorbe ederek sistemden atılmasına yardımcı olur. Havayı kirleten egzoz dumanını azaltır. Yakıtın setan sayısını artırarak, enjektörleri, yanma odasını ve yakıt sistemini temiz tutarak yakıt tüketimini azaltmanıza da yardımcı olur Performans artışına yardımcı olur.

BENZİN YAKIT KATKISI
Yanma çemberini temizleyerek yakıtın oktan oranını arttırarak yakıt kalitesini arttırır, Araçların maksimum performansta çalışmasını sağlar, Yakıtın daha iyi yanmasını sağlayarak bakım masraflarını azaltmada yardımcı olur, Yoğunlaşma sonucu benzin deposunda oluşan suyu dağıtarak yakıt sisteminde oluşacak pas ve korozyon oluşumunu engeller ve tüm yakıt sistemini temiz tutmaya yardımcı olur, Emisyonu düşürür, Zararlı atıkları yok eder ve bu atıkların tekrar oluşumunu engellemeye etki eder, Yakıt ekonomisi sağlar, Motor sesini azaltır, ilk hızlanma performansını arttırır, stop etmeyi engeller

DİZEL ENJEKTÖR VE YAKIT SİSTEM TEMİZLEME
Yağlama geliştirici ve temizleyici katıklar ile formüle edilen bu ürün, özellikle yüksek basınçlı ve düşük kükürtlü yakıt kullanan Common Rail ve Pompa Enjeksiyonlu araçlarda aşınmayı önlemek üzere geliştirilmiştir. Enjektörleri temizler ve hassas püskürtme sağlar. Ateşleme verimini arttırarak egzoz emisyonunu iyileştirir, ilk çalıştırmada duman ve koku oluşumunu azaltır. Yakıt sistemini ve yanma odasını temiz tutar, kir oluşumunu önler. Enjektörleri temiz tutarak yanma verimini arttırır, yakıt tüketimini azaltır ve motor performansını arttırır.Enjektör memelerinin kirlenmesini ve uygunsuz püskürtmeyi önler.Düşük kükürtlü dizel yakıtların yağlama özelliğini arttırır ve yakıt pompasında aşınmaya karşı koruma sağlar. Dizel yakıtın Setan sayısını arttırır, kolay yanma sağlar. Antioksidan içeriği ile korozyon oluşumunu engeller. Turbo ve Katalitik Konvertörlü araçlar için kullanımı uygundur

BENZİN ENJEKTÖR VE YAKIT SİSTEM TEMİZLEME
Emiş ve yanma sisteminde tipik kirlenmeleri ve kurumları temizlemek için özel katkı kombinasyonu. Güçlü temizlik etkisi sayesinde katalitik konvertör temizlenir ve zararlı madde emisyonu azalır. Emiş sisteminde ve yanma bölgesinde sıklıkla rastlanan reçine içeren ve sert kurumları temizler. Benzinli motorların ve kat. konvertör sisteminin çalısma emniyetini yükseltir. Emiş bölgesinde, gaz kelebeği bölgesinde, yanma odasında ve katalitik sistemde kiri ve kurumu temizler ve böylece düzensiz motor çalısmasını ve yüksek emisyon degerlerini önler. Benzin Sistem Temizleyici sıvısının her kontrolde kullanılması önerilir. Emisyon değerleri yüksek çıktıgında sorun çözücü olarak da kullanılabilir.

LPG YAKIT KATKISI
Enjeksiyon sistemli, ilk çalışmada benzin kullanan LPG sistemli araçlar için özel olarak geliştirilmiş yakıt katkısı. Karbon temizleyici özelliklere ek olarak LPG kullanan araçlardaki, subap kuruluğu ve gaz kelebeği ekstra kurum birikimi problemlerini çözmeye ve oluşum engellemeye yardımcı katkı.

DİZEL YAKIT ANTİFİRİZİ
Yakıtın donmasını ve jelleşmesini engeller. Soğuk havalarda motorun daha kolay çalışmasını sağlar. Yakıt setanını ve vizkositesini (akışkanlığını) düzenler, sağlıklı yanma sağlar. Antiparafin (parafinleşmeyi engelleyen) katkılıdır. Mazottan kaynaklanan titreşimli çalışma, kurumlu duman atma gibi problemleri çözmeye yardımcı olur

RADYATÖR TEMİZLEME
Diğer muadillerinin aksine asit içermediği için, aracınızdaki kauçuk hortum veya aliminyum parçalara zarar vermez. Yağı ve kiri çözerek temizler.

RADYATÖR ÇATLAK GİDERİCİ
Üretim materyali ne olursa olsun her türlü soğutma radyatöründe güvenle kullanılır. Korozyon önleyici özelliği ile ekstra koruma sağlar.
Kullanım Alanları: Su soğutma sistemine sahip içten yanmalı tüm motorların delik veya çatlamış soğutma ve iç mekan ısıtma radyatörlerinde sızıntı önleyici olarak kullanılır.

DUMAN KESİCİ
Yüksek sıcaklıklarda motorun yağ viskozitesini dengeleyerek aracın yağ yakmasını engellemeye yardımcı yeni nesil katkı. Yağın sürtünme katsayısını iyileştirir vuruntuyu ve aşınmayı azaltır. Egzoz dumanı ve yağ yakmayı azaltır

BİN25 TEFLONLU
Uzun süreli motor koruyucudur. %16’ya varan yakıt tasarrufu sağlar. Motordaki aşınmayı %68’e varan oranda azaltır. 60.00 km’de bir kullanılır.
Kullanma Talimatı: Tüm motor yağları ile uyumludur. Motor yağını ve yağ filtresini değiştirin. Motor rölantide çalışır durumda ve ısınmış olmalıdır. Kutuyu iyice çalkalayın ve bin25’i kartare ilave edin. Motoru rölantide 15 dk. çalıştırmaya devam edin veya arabanızı bu süre kadar kullanın. 6-12 lt motor yağı için 1 kutu bin25 yeterlidir.

MOTOR İÇİ TEMİZLEME
Yağ filtresinin engelleyemediği motor içinde birikmiş karbon, kurum ve kirlerin eski yağ ile motordan atılmasını sağlar. Motorun sağlıklı çalışmasını sağlar. Yeni yağın kirlenmesini engeller. Yeni yağın performansını artırarak, yağ ve motor ömrünü uzatır.

YAĞ KATKISI
Benzin ve Dizel Motorlar İçin Aşınma ve sürtünme azaltıcı yağ katkısı. Standart yağ katkısı içeriğine ek olarak katkısı içeren üstün formül.Mineral ve Yarı sentetik yağlarda kullanıma uygundur.
Kullanım Faydaları
• Yağın yüksek sıcaklık mukavemetini arttırır.
• Yağın tutunma katsayısı artar.
• Aşınmaları gidermede, yakıt tüketimini düşürmede, yardımcı üründür.
• Katalitik Konverter ve Dizel Partikül Filtresi (DPF) içeren araçlarda kullanılabilir.

ANTİFRİZ
Korozyon oluşumunu önler. Donma ve kaynama noktasını yükseltir. Etilen glikol bazlı ve özel katıklar içeren uzun ömürlü antifrizdir. Hafif alaşımların kullanıldığı modern araçlarda özellikle alüminyum içeren motorlarda, metallerin korunmasında mükemmel koruma sağlar. Motorun soğutma sistemini donmaya, kaynamaya, korozyona, paslanmaya ve, aşınmaya karşı korur.